Bilge Adam Yorumları, Bilge Adam Hakkında Yorumlar

Bilge Adam yorumları arasında Bilge Adam'ın kendi sitesinde yayınladıkları mezun öğrenci yorumlarından bazılarını bu yazımızda sizlerle paylaşmak istedik. Siz de Bilge Adam hakkında yorumlar göndermek isterseniz, diğer blog ziyaretçilerimizle sizin yorumlarınızı da paylaşabiliriz.

Bilge Adam

Emrecan Takaoğlu:

Bilge Adam Grafik & Web Tasarımı mezunuyum. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü öğrencisiyim. Önceleri grafik üzerine ne kadar zamanımı harcamış olsam da verimliliğimi arttırma yolları bulamıyordum. Programlara hakim olamamam dezavantajdı. Bilge Adam’ı seçtikten sonra birer birer eksiklerimin kapandığını fark etmeye başladım. Bilge Adam eğitmenleri sayesinde daha profesyonel düşünmeye başladım. Şu anda Pera Reklamcılık'ta grafiker olarak çalışmaktayım. Hürriyet, Radikal, Cumhuriyet, Dünya, Akşam, Yeni Şafak, Zaman gibi yayın organlarında Kültür Sanat, Sanat Galerileri Köşeleri,Yayınevi Kitapevi Ekleri, Radikal ve Milliyet Kitap ekleri ve her gün Hürriyet Gazetesi'nde hafta içi Kelebek’te de çıkan Gece Gündüz İstanbul ilan sayfaları üzerinde çalışmaktayım. Öte yandan tüm mecralarda da ilan çalışmaları yapmaktayım. Kariyer planlamamda desteklerini esirgemeyen Kariyer Noktası’na teşekkürler…


Serkan Güner

“Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisat bölümü mezunuyum. Bilişim sektörüne geçmeye karar verdikten sonra Bilge Adam’da Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimi aldım. Eğitim sırasında hem hocalarımızın bilgi seviyesi hem de verilen yayınların içeriği fazlasıyla doyurucuydu. Ayrıca katıldığımız seminerler ve pratik yapmamız için verilen projeler eğitimin kalitesini daha da üst seviyelere çıkardı. Şu anda Fujitsu-Siemens firmasında Saha Uzmanı’yım. Coca-Cola, POAŞ gibi büyük firmalarla çalışıp BMW-ISIS, Maliye Bakanlığı VEDEOP-EVDO gibi önemli projelerde görev aldım. Aldığımın kaliteli eğitimin çok faydasını gördüm. Bilge Adam’a teşekkür ederim.”

Bilge Adam

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !